Zadzwoń dzisiaj 537 198 770

ofertaODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Zapach ma wyjątkową moc napełniania dobrym humorem i samopoczuciem. Dlatego pragniemy, by zapachy wypełniały wnętrza samochodów nadając im szczególny klimat, który umili każdą podróż. Stworzyliśmy szeroką gamę zapachów samochodowych, będących mieszanką form i kompozycji aromatycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie: świeży zapach cytryny, powiew oceanu, aromat tropików, soczystość owoców, zacisze lasu, woń wanilii i wielu innych.

PRODUKTY DLA MYJNI SAMOCHODOWYCH

Linia produktów dedykowana myjniom samochodowym kierowana jest doi wszelkiego rodzaju myjni: automatycznych, bezobsługowych, ręcznych czy też TIRowych. Produkty K2 to wysoka skuteczność działania, wysoka wydajność oraz łatwość użycia.

KOSMETYKI SAMOCHODOWE

Kosmetyki samochodowe linii K2 Perfect i K2 Gold to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia z miłością do samochodów. Te dwa solidne fundamenty, są podstawą, na której budujemy markę K2. Dążąc do perfekcji tworzymy wysokiej jakości kosmetyki, które odpowiednio pielęgnują każdy element samochodu. Pragniemy, aby auta naszych klientów zawsze wyglądały jak nowe, zbudzając uczucie zazdrości i zachwytu.

PRODUKTY WARSZTATOWE

Gama produktów dedykowanych warsztatom mechaniki pojazdowej to przede wszystkim szeroka oferta aerozoli technicznych, klejów i silikonów, klejów anaerobowych, produktów czyszczących. Ofertę uzupełniają płyny eksploatacyjne, dostępne w pojemnościach spełniających oczekiwania każdego typu odbiorcy.

PRODUKTY LAKIERNICZE

Oferta K2 kierowana do warsztatów blacharsko-lakierniczych to szeroka gama produktów, które pozwalają przyspieszyć pracę i zwiększyć wydajność. Oferta obejmuje: pasty i gąbki polerskie, aerozole techniczne, narzędzia, akcesoria lakiernicze i materiały ścierne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, których jakość weryfikujemy w warsztatach w kraju u za granicą.

OLEJE SILNIKOWE

K2 to najwyższej jakości oleje silnikowe K2 TEXAR i przekładniowe K2 MATIC. Stworzone, by zapewnić optymalne smarowanie i ochronę w każdych warunkach. Dodatkowo wypełniają rysy i mikroszczeliny zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym elementów jednostki napędowej. Specjalny pakiet składników antykorozyjnych zabezpiecza silnik w całym okresie jego użytkowania przed powstawianiem ognisk rdzy. W gamie produktów K2 Texar znajdują się oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne o szerokim spektrum klas lepkości.

SZYBKIE NAPRAWY

K2 BOND to oferta najwyższej jakości klejów, silikonów, smarów, taśm i produktów naprawczych. Produkty K2 BOND charakteryzuje wysoka trwałość i prostota użycia. Adresowane są zarówno do odbiorców profesjonalnych jak i amatorów.